افق ما ، شهر روشن فرداست

در معماری گردشگری ، تاکید بر معماری اصیل ایرانی و نیز طراحی الهام گرفته شده از بناهای خاطره انگیز، الهام بخش و تاثیرگذار تاریخ کهن ایران و جهان در کنار هماهنگی و بروزنمایی با معماری امروز جهان می باشد. این نوع معماری درنقاط مختلف جهان منجر به افزایش جذب توریست در شهرها و حتی نقاط دورافتاده و شهرهای نوظهور شده است.   

طراحی و احداث بناهای گردشگری

امروزه صنعت گردشگری نقش بسیار مهمی در اقتصاد کشورها و تعامل بین شهرها و کشورها ایفا می کند .  تیم روشا بوم با همکاری گروهی از اساتید شاخه های معماری ، شهرسازی ، عمران و سایر رشته های مرتبط مفتخر است تا در زمینه انواع بناها و محدثات معماری گردشگری از قبیل اقامتگاه های بومگردی، هتل ها، مجتمع های اقامتی، مجموعه های پذیرایی مانند رستوران ها و سفره خانه ها، مجموعه های تفریحی مانند زمینهای بازی، انواع پارک ها، بوستانها، کمپهای تفریحی و بازی کودکان و بزرگسالان و … خدمات مختلف فنی و مشاوره از قبیل تهیه طرح های توجیهی ، طراحی ، اجرا و مدل سازی را به شما بزرگواران ارائه نماید. 

 طراحی و احداث  محوطه، بام و تراس

طراحی فضاهای سبز یکی از بهترین روشها در محیط های مسکونی، تفریحی، تجاری و فضاهای شهری و … است که منجر به سرزندگی و بهبود عملکرد کاربری ها می شود و محیطی زیباتر و دوست داشتنی تر ایجاد می نماید. تیم روشا بوم با بهره گیری از تخصص های معماری، معماری منظر، معماری محیط و کشاورزی در زمینه طراحی محوطه، بوستان  ، بام ، تراس و باغ بر اساس سبکهای مختلف ملل مختلف به ویژه باغ ایرانی با توجه به شرایط محیطی، اقلیمی و خواست کارفرما در زمینه های مختلف ازمشاوره فضای سبز تا طراحی و اجرای آن خدمات فنی ارائه می نماید.

طراحی و احداث کمپ های گردشگری

کمپهای گردشگری استراحتگاه هایی هستند که معمولا در مناطق گردشگری با کاربری ها و فضاهای متعدد احداث می شوند تا به انواع نیازهای مسافران پاسخ دهند. در طراحی این کمپها علاوه بر نیازهای گردشگران لازم است نیازهای اقتصادی، اجتماعی ، زیباشناختی و تمامیت فرهنگی، ضرورتهای زیست محیطی و … بومی کمپ هم مد نظر قرار گیرد. تیم روشا بوم با بهره گیری از تخصص های مختلف معماری، طراحی محیط، جامعه شناسی ، بوم شناسی و … در طراحی این کمپها به پایایی این کمپها و محیط بومی آنها توجه دارد.

طراحی و اجرای نما

تیم روشا بوم با بهره گیری از تخصص های مرتبط ، به طراحی و اجرای نماهای کاربری های مختلف اعم از مسکونی، تجاری، فرهنگی، صنعتی، آموزشی و … با سبکهای مختلف می پردازد.

طراحی داخلی

تیم روشا بوم در سبکهای مختلف طراحی و دکوراسیون داخلی  خدمات مشاوره، طراحی و اجرا ارائه می دهد.

بازسازی، مقاوم سازی و مرمت بناها

تخریب ساختار یک بنا به صورت کامل و یا قسمتی از آن و جایگزین نمودن آن قسمت بنا با ساختاری جدید، بازسازی و مقاوم سازی ساختمان می باشد. تیم روشا بوم در کلیه مسیر عملیات بازسازی و مقاوم سازی اعم از مشاوره ، تخمین هزینه ، برنامه ریزی و زمان بندی اولویتهای بازسازی، تهیه گانچارت، طراحی و مدلسازی،متره و برآورد ، نظارت واجرا و … از ابتدا تا انتها در کنار کارفرمایان، با بهره گیره از تخصصهای مختلف تیم خود، خدمات فنی لازم را ارائه می نماید.

طرح های شهری از قبیل طرح های موضعی و موضوعی و ساماندهی

طراحی شهرک های مسکونی، صنعتی و صنفی

مستندسازی پروژه ها

تیم روشا بوم با بهره گیری از تخصص کادر مجرب خود در زمینه عکاسی معماری، فیلمبرداری، مستندسازی و با تکیه بر تجربه و سابقه خود در زمینه مدیریت پروژه های مختلف برای تهیه مستند در حوزه های مختلف شهری و معماری از طراحی تا اجرا در کنار کارفرمایان محترم به ارائه خدمات فنی می پردازد.

  روشا بوم فردا
  RoshaBoom

  آدرس

  تهران
  مسیر اول “میدان المپیک ،بلوار المپیک خیابان ساحل کوچه 51 پلاک 39 طبقه سوم

  مسیر دوم ” بزرگراه حکیم شرق به غرب بعد از المپیک اولین خیابان -کوچه 51 پلاک 39 طبقه سوم

  تلفن

  021-44177864

  ایمیل

  Roshaboom@yahoo.com