افق ما ، شهر روشن فرداست

« افق ما ، شهر روشن فرداست »

شرکت مهندسی روشا بوم باهدف شهری روشن برای آینده ایجاد گردیده است .

شرکت روشا بوم قریب به ده سال با همکاری گروهی از اساتید شاخه های معماری ،   شهرسازی، عمران ،متخصصان علوم اقتصادی ، سرمایه گذاری  و مدیریت پروژه فعالیت حرفه­ای خود را در زمینه‌های زیر آغاز نموده است.

کمیته معماری

طراحی معماری و اجرا Architectural Design

طراحی داخلی و اجرا Interior Design

طراحی محوطه و اجرا Landscape

طراحی بام سبز و اجرا Roof Garden

طراحی نما و اجرا  Facade Design

کمیته عمران 

طراحی و محاسبات سازه ای ، نظارت برروند اجرایی پروژه ها ، راه و باند ، محوطه سازی و همچنین کلیه گرایشهای مربوط به راه و ابنیه ، مقاوم سازی سازه های فرسوده و….

کمیته برنامه ریزی شهری و منطقه ای 

تهیه طرح های توجیهی ،ارزیابی اقتصادی اجتماعی و زیست محیطی ،امکان سنجی جهت ایجاد مجتمع های تجاری ،گردشگری ،تفریحی ، فرهنگی و ورزشی ،آسیب شناسی افزایش مهاجرت و ارائه راهکار جهت کاهش مهاجرت ،امکان سنجی برای ایجاد مجتمع های اقامتی ،مکانیابی با استفاده از سیستم  GIS  ،تهیه طرح های تفصیلی ، هادی و به روزرسانی طرح های شهری و انتخاب گزینه برتر در شهر برای احداث و برنامه ریزی هر نوع فعالیت و ….

کمیته مستند سازی

تیم مستند سازی روشا بوم با تکیه بر درک صحیح از مفاهیم تخصصی مستندسازی و تجربه ساخت انواع مستند در پروژه های ملی و بین المللی که حاصل بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه است از ابتداء تا انتهای پروژه ، در کنار کارفرمایان قرار می گیرد.

این مجموعه می‌کوشد تا با تکیه بر پشتوانه فنی و نیروی انسانی کارآمد و خلاق و رعایت اخلاق حرفه‌ای و با رویکردی زيبايی­ شناسانه،در جهت همکاری با کارفرمایان شرکتهای ساختمانی ، انبوه سازان ، پیمانکاران و طراحان ومعماران ، هتل ها و مراکز صنعتی و گردشگری  و مشتریان خود را جهت دستیابی به کیفیت و رضایت مطلوب رهنمون سازد.

از افتخارات این تیم ساخت مستندات جشنواره ای  ودریافت جوائز مختلف  در جشنواره های عکس و فیلم ، از جمله کسب عنوان دیپلم افتخار برای بهترین اثر از جشنواره  سینما کمپ روسیه در سال 2017 میباشد.

مستندسازی پروژه
معماری گردشگری

  روشا بوم فردا
  RoshaBoom

  آدرس

  تهران
  مسیر اول “میدان المپیک ،بلوار المپیک خیابان ساحل کوچه 51 پلاک 39 طبقه سوم

  مسیر دوم ” بزرگراه حکیم شرق به غرب بعد از المپیک اولین خیابان -کوچه 51 پلاک 39 طبقه سوم

  تلفن

  021-44177864

  ایمیل

  Roshaboom@yahoo.com